EggWars Haritası – Minecraft 1.12

Bu harita Minecraft’ın efsane modu olan EggWars yani Yumurta Savaşlarını kapsamaktadır. Bu haritayı indirerek çok eğlenceli bir mini oyun olan EggWars’ı oynayabilirsiniz. Minecraft’ın en son sürümü olan Minecraft 1.12 ile uyumlu olarak çalışmaktadır. EggWars haritasını minimum 2 oyuncu ile adalarınız da başlayan heyecan ile oynuyorsunuz. Her takım kendi yumurtasını korumak zorundadır. Adada bulunan generator’lerden farklı olarak en değerli eşyayı almak için haritanın orta adasına gitmek zorundasınız fakat dikkat edin siz yolda iken yan adalarda bulunan rakipleriniz sizi aşağı düşürmek için her şeyi yapacaktır.

Rakibin yumurtasını kıran ve rakibi öldüren, hayatta kalan son oyuncu oyunu kazanmaktadır. Bu eğlenceli mini oyunu dilerseniz takımlı, dilersenize de solo olarak adalara ayrılarak oynayabilirsiniz.

İndirme Link

Download .McWorld

Yusuf Genç

Ben Yusuf Genç 2014 Yıllarında İlk YouTuber'Olarak Sanalda Kendime Hobi Buldum. Ardından YouTube ile Başlayan Bu Serüveni Kendi Projem Olan MCPE Mekanı'nı Hayata Geçirdim ve Sitemiz üzerinde Minecraft oyunu üzerine içerikler paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.