ItsChatterBox [64×64] UHC- PvP Texture Pack

Minecraft 1.2 sürümünde güzel ve FPS sorunlarını ortadan kaldıran bir UHC – PvP Texture Pack arıyorsanız tam olarak doğru adrestesiniz. ItsChatterBox doku paketi 64 piksel olmasıyla serverlarda ve normal PvP Harita ‘larında oynarken sizlere FPS konusunda sorun yaşatmayacaktır fakat cihazınız orta segment değil ise 16x Texture Pack ‘lerimze bakmanızı tavsiye ederim. Bu Texture Pack, görünüş olarak ekran da bulunan kontrol tuşlarının da şeklini şemailini değiştiriyor ama gerçekten güzel ve hoş bir görüntü sağlıyor.

Itemler, bloklar ve PvP araçları harika bir tasarıma sahiptir. Kılıçlar, ok ve yay, zırhların çok ayrı bir tasarımları var. Yay özellikle kırmızı detaylarıyla öne çıkarak güzel bir görüntü oluşturuyor, bunun yanına da okta bulunan beyazlıkta ayrı bir görünüş sağlıyor. Zırhlar da pekte gözle görülür çok büyük farklar bulunmuyor.

İNDİRME LİNKİ

Download Resource .McPack

Yusuf Genç

Ben Yusuf Genç 2014 Yıllarında İlk YouTuber'Olarak Sanalda Kendime Hobi Buldum. Ardından YouTube ile Başlayan Bu Serüveni Kendi Projem Olan MCPE Mekanı'nı Hayata Geçirdim ve Sitemiz üzerinde Minecraft oyunu üzerine içerikler paylaşıyorum.

One thought on “ItsChatterBox [64×64] UHC- PvP Texture Pack

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.