Kervaal’s Texture Pack – Minecraft 1.16

Herkese Merhabalar, Minecraft Bedrock Edition‘da eşsiz doku paketleri yani Texture Pack’ler paylaşmaya devam ediyoruz. Bu içeriğimizde sizlerle paylaşacağımız Texture Pack’imizin adı Kervaal’s Texture Pack olarak geçmektedir. Genel olarak oyununuzu renklendirerek sizlere daha iyi bir oyun deneyimi sunmayı hedefleyen bir doku paketidir.

Texture Pack’in yapısı gördüğünüz üzere çok yüksek çözünürlüklü olmadığı için sizlere FPS konusunda yardımcı olacaktır. 16×16 yapısı ile cihazlarınızı yormadan sizlere eşsiz bir Minecraft deneyimi sunmayı hedefleyen bu doku paketi ile oyunu en yüksek FPS‘lerde oynayabilirsiniz. Minecraft Bedrock Edition mobil cihazlarda oynanan bir oyun olduğu için birçok telefon ısınma yapabilmekte ve bu ısınma sonucunda performans düşüklüğü yaparak FPS’inizde düşüş yaşayabilirsiniz. Ancak bu eşsiz doku paketi sayesinde cihazınız çok daha geç yorulacak ve uzun bir süre düşük enerji tüketimi ile Minecraft oynayabileceksiniz!
Aşağıdaki görsellerden de anlayacağınız ve göreceğiniz üzere oldukça şık bir doku paketidir ve orijinal Minecraft’tan sıkılmışsanız ve değişim istiyorsanız bu Minecraft Texture Pack’i tam olarak size göre! Hemen indir, kur ve tadını çıkar!

Ekran Görüntüleri
İndirme Linki

Download Resource .McPack

Yusuf Genç

Ben Yusuf Genç 2014 Yıllarında İlk YouTuber'Olarak Sanalda Kendime Hobi Buldum. Ardından YouTube ile Başlayan Bu Serüveni Kendi Projem Olan MCPE Mekanı'nı Hayata Geçirdim ve Sitemiz üzerinde Minecraft oyunu üzerine içerikler paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla