Legacy UI Pack – Minecraft 1.2

Herkese merhabalar, bu yazımızda sizlere Legacy UI Pack‘ini tanıtıyorum. Bu doku paketi ile hepimiz nostalji yaşayacağız. Pack sayesinde eskiye dönüyoruz, eski adı ile Minecraft Pocket Edition‘un ilk sürümünün arayüzünü kullanabiliyoruz. Doku paketi normal ayarlar menüsünde (tabii ki artık geliştiği için bir çok özellik barındırıyor) eskisi gibi bir ayarlar menüsü yansıtamıyor. Oyun içerisinde de sanki Gece Modu Doku Paketi‘ni kullanıyor gibi bir görüntü doku paketi bizlere sağlıyor.

 Değerlendirmemiz

Geliştirici: Wartave, Twitter Account

İNDİRME LİNKİ

Download Resource .McPack

Yusuf Genç

Ben Yusuf Genç 2014 Yıllarında İlk YouTuber'Olarak Sanalda Kendime Hobi Buldum. Ardından YouTube ile Başlayan Bu Serüveni Kendi Projem Olan MCPE Mekanı'nı Hayata Geçirdim ve Sitemiz üzerinde Minecraft oyunu üzerine içerikler paylaşıyorum.

2 thoughts on “Legacy UI Pack – Minecraft 1.2

 • 25 Eylül 2017 at 00:20
  Permalink

  Güzel bir gece modu olmuş gece minecraft oynarken çok gözüm ağrıyor parlaklıktan dolayı ne kadar kıssam da fayda etmiyor. Bahsettiğiniz Legacy ui pack’ı kullanarak bu problemi çözebileceğim teşekkürler.

  Reply
 • 25 Eylül 2017 at 00:47
  Permalink

  İndirip gercekten deneyenler bu packin ne kadar güzel ve kullanışlı oldugunu görebilirler ben denedim süper kullandıgım en iyi pack denilebilir.

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla