Manyak Bal Kabağı Eklentisi – Minecraft 1.2

Herkese merhabalar, bu yazımda sizlere Pumpkin Maniac Addon yani Manyak Bal Kabağı eklentisini tanıtacağım. Eklenti oyun içerisinde var olan mobların bal kabaklı modellerini ekliyor. Modeller gerçekten çok güzel ve birbirinden bağımsız olarak tasarlanmıştır. Her iki mob da tamamen düşmandır ve acıması yoktur. Minecraft ‘a gelebilecek en iyi Cadılar Bayramı eklentilerinden biri bu eklentidir.

Geliştirici: TheEnderface, Twitter Hesabı

Kabak Canavarı (Iron Golem): Bu mob en tehlikeli olanı. Çok güçlü (saldırı hasarı: 10 – 20) ve özel kabiliyeti süper atlama yeteneğidir. Kovalamaya başlar başlamaz Kabak Canavarı delirmiş gibi atlamaya başlayacak, sizi havaya fırlatıp yere yapıştırır.

Balkabak Terörü (Creeper): Bu mob son derece can sıkıcı ve korkutucu. Hedeflerini ateşe verecek büyük ateş topu vuruyor.

Download Resources .McPack

Download Behaviors .McPack

Yusuf Genç

Ben Yusuf Genç 2014 Yıllarında İlk YouTuber'Olarak Sanalda Kendime Hobi Buldum. Ardından YouTube ile Başlayan Bu Serüveni Kendi Projem Olan MCPE Mekanı'nı Hayata Geçirdim ve Sitemiz üzerinde Minecraft oyunu üzerine içerikler paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.