Rainbow Tower Parkur Haritası – Minecraft Bedrock Edition

Herkese merhabalar, bu içeriğimizde sizlere parkur yeteneğinizi test etmeniz için harika bir parkur haritası paylaşıyoruz. Rainbow Tower haritası ile her bir renk ile karşımıza çıkan seviyeleri aşmaya çalışıyor, bu şekilde parkuru tamamlamaya çalışıyoruz.

Parkur üzerinde 16 adet seviye bulunmaktadır yani 16 adet renk bulunmaktadır. İsminin Rainbow oluşundan dolayı her seviyede rengi değişmektedir. Bu şekilde Minecraft Bedrock Edition’da parkur yapmak istiyorsanız ya da parkur yeteneğinizi geliştirmek istiyorsanız tam olarak size göre bir harita ile karşınızdayız! Her seviyede renginin değişmesi aşağıda yer alan 2. görselde de gördüğünüz üzere sizlere harika bir görsel şölen oluşturmaktadır. Seviyeleri tamamlayarak, kuleyi tırmanmaya çalıştığınız bu parkuru kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim!

Ekran Görüntüleri


İndirme Linki

Download Map .McWorld

Yusuf Genç

Ben Yusuf Genç 2014 Yıllarında İlk YouTuber'Olarak Sanalda Kendime Hobi Buldum. Ardından YouTube ile Başlayan Bu Serüveni Kendi Projem Olan MCPE Mekanı'nı Hayata Geçirdim ve Sitemiz üzerinde Minecraft oyunu üzerine içerikler paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla