Realistic MCPE Mechanics [Redstone] Map – MCPE 1.1.0.4

      Herkese merhabalar, bugün sizlere gerçekten çok güzel bir harita olan Realistic MCPE Mechanics Redstone haritasını tanıtacağım.

      Bu haritada oyunda gerçekleşen olayları biraz daha gerçekçi hale getirmek için komut blokları yardımıyla oluşturulan şeyleri göreceksiniz. Örneğin ağacın altını kestiğimizde yerle bir bağlantısı olmamasına rağmen havada durma olayına bu haritada son veriliyor en alt tabakasını kırdığınız veya kestiğiniz bloklar aşağı düşmektedir. Ayrıca suların üzerinde bulunan yosunlar sizi gerçek hayatta taşıyamadıkları için bu haritada da sizleri taşıyamıyor ve batıyor. Çimlerin üzerinde ki hareketlerinizde çimleri ekiyor ve gittiğiniz yerde iz bırakıyorsunuz.

      Aşağıda ekran görüntüleri ve indirme linki bulunmaktadır. İyi Oyunlar…

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

İNDİRME LİNKİ

Download .McWorld
Download .ZIP

Yusuf Genç

Ben Yusuf Genç 2014 Yıllarında İlk YouTuber'Olarak Sanalda Kendime Hobi Buldum. Kanalım TeknOyun™ Olarak 2500 Aboneyi Geçmeyi Başardım. Ardından YouTube ile Başlayan Bu Serüveni Kendi Projem Olan MCPEMEKANI'nı Hayata Geçirdim ve Burada Ağırlıklı Olmak Üzere MCPE Hakkında Ayrıca Diğer Oyunlarla İlgili de Paylaşım Yapıyorum. Umarım Yazılarımı Beğeniyorsunuzdur. İyi Günler...

Bir Yorum Yazın

%d blogcu bunu beğendi: