SCP: ParadoX Vanilla Texture Pack – Minecraft 1.16

Herkese merhabalar, bu harika Texture Pack ile Minecraft’ın temel dokularına dokunmadan sadece birkaç şeyi değiştirerek, oyununuzu çok daha farklı bir hale getirebilirsiniz. SCP ParadoX Texture Pack‘i, Minecraft’ın vanilla doku paketi üzerine birkaç değişiklik yapılarak oluşturulmuş harika bir doku paketidir.

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere tamamen oyunu değiştiren bir doku paketi olamayan bu Texture Pack’i ben orijinal doku paketinin bazı şeylerini sevmiyorum, bu doku paketi de tam olarak ihtiyacımı karşılıyor derseniz kesinlikle kullanmalısınız. Daha çok PvP Texture Pack’lerinde bu şekilde ufak düzeltmeler ile oyunu daha zevkli hale getiren tasarımlar görmekteyiz ancak bu doku paketinde de bunlarla karşılaşıyor olmamız, bu doku paketinin de PvP doku paketlerine yakın bir paket olduğunu göstermektedir. Yine 16×16 çözünürlüğünde olması ile sizlere FPS konusunda büyük bir fayda sağlayacaktır. Özellikle PvP dövüşlerinde anlık drop yemenizi oldukça azaltabilecek bir doku paketi olmasından dolayı da çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir.

Ekran Görüntüleri
İndirme Linki

Download Resource .McPack

Yusuf Genç

Ben Yusuf Genç 2014 Yıllarında İlk YouTuber'Olarak Sanalda Kendime Hobi Buldum. Ardından YouTube ile Başlayan Bu Serüveni Kendi Projem Olan MCPE Mekanı'nı Hayata Geçirdim ve Sitemiz üzerinde Minecraft oyunu üzerine içerikler paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla