3D Skin Pack – Minecraft PE

Bu pack Steve’i 3 Boyutlu bir hale getiriyor. 3D Skin Pack , içerisinde bir çok skini içeriyor ve bunlar da 3 boyutlu olup güzel bir görüntüyü bizlere sağlıyor. Bunun yanında arkadaşlarınıza da gösterebileceğiniz bu skin paketini sunucular yani girdiğiniz minigames serverlarında da kullanabilirsiniz, eminim diğer oyuncular size karşı bir garip bakacaktır. Aşağıda ki video da ayrıntılı olarak tanıtımı yapılıyor bütün skinlerin 1 dk izlerseniz öğrenebilirsiniz. Bu şekilde isterseniz farklı skinlerle insanları trolleyin isterseniz yeni parmaklarınız ile işler yapın.

İNDİRME LİNKİ

Download .mcpack

Yusuf Genç

Ben Yusuf Genç 2014 Yıllarında İlk YouTuber'Olarak Sanalda Kendime Hobi Buldum. Ardından YouTube ile Başlayan Bu Serüveni Kendi Projem Olan MCPE Mekanı'nı Hayata Geçirdim ve Sitemiz üzerinde Minecraft oyunu üzerine içerikler paylaşıyorum.

3 thoughts on “3D Skin Pack – Minecraft PE

 • 4 Kasım 2017 at 20:07
  Permalink

  Helal olsun.Güzel skinler.

  Reply
 • 14 Mart 2018 at 12:25
  Permalink

  cevap verirseniz sevinirim
  ben minecraft 1.2.11 de oynuyorum en güncel sürümü ve satın aldım ama bu skinpackleri indiriyorum ama mincraftta gözükmüyor yani olmuyor bunu nasıl yapabilirim acaba….. veya minecraft’ı 1.2.5.13 beta sürümüne mi geçirmem gerekiyor ?

  Reply
  • 15 Mart 2018 at 18:31
   Permalink

   skin pack kaldırıldığından dolayı maalesef artık geçerliliğini yitirdi.

   Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.