Minecraft Pocket Edition’da Texture Pack Nasıl Kurulur ?

Herkese merhabalar, bu yazımda Minecraft PE’de Texture Pack‘i yani Doku Paketini nasıl kuracağımızı anlatacağım. Texture Packler oyunun bizlere daha güzel gözükmesi, modlarda dokunun değiştirilmesi gibi amaçlarda kullanılmaktadır. PvP Texture Pack, FPS Arttırıcı Texture Packler olarak da kullanılmaktadır.Şimdi kuruluma geçelim

 1. Öncelikle sitemizin Texture Pack kategorisinden dilediğiniz bir packi indiriyorsunuz. 
 2. Ardından indirdiğimiz dosyayı Minecraft PE ile aç diyoruz.
 3.  Oyunu açıp kurulmasını bekliyoruz ardından ayarlara girip Global Kaynaklar sekmesine giriyoruz ve oradan Texture Pack’imizi seçiyoruz.
 4.  Son olarak haritaya giriyoruz ve Texture Pack’imiza artık aktif bir şekilde kullanılabilmektedir.

VİDEOLU ANLATIM

Yusuf Genç

Ben Yusuf Genç 2014 Yıllarında İlk YouTuber'Olarak Sanalda Kendime Hobi Buldum. Ardından YouTube ile Başlayan Bu Serüveni Kendi Projem Olan MCPE Mekanı'nı Hayata Geçirdim ve Sitemiz üzerinde Minecraft oyunu üzerine içerikler paylaşıyorum.

2 thoughts on “Minecraft Pocket Edition’da Texture Pack Nasıl Kurulur ?

 • 28 Temmuz 2017 at 00:52
  Permalink

  gerçektenten de mc pe texture pack kurulumunu 1 saattir arıyorum en sonunda senin siten de buldum ve kurabildim gerçekten çok teşekkürler.

  Reply
 • 28 Temmuz 2017 at 10:05
  Permalink

  Yaklaşık 1.5 gündür kurulumunu arıyorum internette var fakat detaylı anlatan yok bir yerde takılıyordum sizin anlatımınızla denedim birde kuruldu çok teşekkür ederim

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.