Enderman Robot Addon – Minecraft 1.2

Enderman Robot Addon, oyun içerisinde bulunan normal Enderman’in yerini alan korkutucu ve çok güçlü olan robot versiyonudur. Artık oyun içerisinde bir Enderman ile karşılaştığınızda daha fazla korkmanız gerektiğini söyleyebilirim. Minecraft’a eklenen bu oldukça güçlü olan bu robotu öldürmek gerçekten çok zor, bir atakta bulunduğunuzda sizlerde büyük hasarlara yol açabilir. Bundan dolayı tam teçhizatlı olmadan sakın Enderman Robot Addon’ın da etrafta dolaşmayın.

Bir Enderman Robotunu öldürmek gerçekten zor fakat eğer bir şekilde onu haklamayı başarırsanız sizlere de öldürdükten sonra yere düşecek itemlerde demir külçeleri ve Ender Pearl düşecektir. Bu yeni Ender Pearl’lerde  işlev olarak çok büyük bir değişiklik yok fakat yer çekiminden etkilenmemeniz sağlanıyor. Bu eğlenceli eklentiyi kesinlikle denemelisiniz 🙂

 Enderman Robot Özellikleri

  • Enderman’in yerini alır
  • Daha güçlü ve daha çok cana sahiptir.
  • Sağlık: 50 Kalp
[Toplam: 1   Ortalama: 3/5]

Oluşturan: Jujustyle7, Twitter Hesabı

İndirme Linki

Download Resources & Behaviors .McAddon

 

Yusuf Genç

Ben Yusuf Genç 2014 Yıllarında İlk YouTuber'Olarak Sanalda Kendime Hobi Buldum. Ardından YouTube ile Başlayan Bu Serüveni Kendi Projem Olan MCPE Mekanı'nı Hayata Geçirdim ve Sitemiz üzerinde Minecraft oyunu üzerine içerikler paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla