Minecraft Fortnite Minigame Haritası

Son zamanlarda çok popüler olan Fortnite oyunun haritası artık Minecraft’ta, neredeyse haritanın tamamını içeren ve oyunun başlamasını bekleyeceğiniz bir lobiye sahip olan Fortnite tabanlı bir mini oyun haritası. MCPE’de bulanan bu haritanın tamamında binaların içinde bulunan sandıklar var bu sandıklarda ki eşyaları kullanabilirsin ve her oyundan sonra tekrar bu sandıklara eşyalar geri yüklenecektir.

Oyun en az iki oyuncu oyunda olduğunda otomatik olarak başlar. Oyun bir geri sayım ile başlayacak, daha sonra oyuncu otobüsü yere düşecek. Sonra bir elytra ile sonra haritanın etrafında saklanmış silahlarla ölümüne savaşmaya başlayacaksın. Bu harita tamamen otomatik ve her şeyin düzgün çalışmasını sağlamak için birkaç kez test edilmiştir, bundan dolayı bir sorun ile karşılaşmanız çok küçük bir ihtimaldir.

Oluşturan: HAVOC INS4NITY, YouTube Kanalı


İnceleme Videosu


İNDİRME LİNKİ

Download .McWorld

Download .ZIP

Yusuf Genç

Ben Yusuf Genç 2014 Yıllarında İlk YouTuber'Olarak Sanalda Kendime Hobi Buldum. Ardından YouTube ile Başlayan Bu Serüveni Kendi Projem Olan MCPE Mekanı'nı Hayata Geçirdim ve Sitemiz üzerinde Minecraft oyunu üzerine içerikler paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.