Minecraft Story Mode: Minecraft Konulu Hikaye Oyunu

 

Herkese selam, bu yazımda Minecraft konulu bir hikaye oyunu paylaşıyorum. Bende oynamış bulunuyorum senaryosunun efsane olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca dikkatinizi çektiyse Minecraft PE oyununda Skin Packi bulunuyor. Karakterimizin adı Jesse’dir. Sizin seçtiğiniz kararlara göre oyun ilerliyor. Eğlenceli ve bölümlerle ilerleyen bir oyundur. Oyunu bilgisayar üzerinden oynayanların şanslı olduğunu söyleyebilirim çünkü Bilgisayar Üzerinden Türkçe Yama Yapılabiliyor eğer Android,İOS,Playstation ve xBox Üzerinden Oynuyorsanız Hiç Bir Yama Erişiminde Bulunamazsınız. Bu yüzden orta derecede İngilizce bilmek yeterlidir.

Oyun ve Bölümler ücretlidir fakat internetten detaylı bir şekilde ücretsiz yapmayı araştırırsanız ücretsiz yapabilirsiniz. Bu ücretsiz yapmak androidde oluyor ıos hakkında pek bilgim yok.

Karakterinizi Kendiniz Seçiyorsunuz:

Oyun 2 Sezondan Oluşuyor:

1. Sezon: 8 Bölüm ( Episode )

2. Sezon: 5 Bölüm ( Episode )

Sizlere 1 bölümün tahminen 1.5 saat te bittiğini söyleyebilirim yani bir filmi kendiniz şekillendiriyorsunuz ve toplam 13 bölümden oluşuyor.

Oyun Telltale Games ve Mojang tarafından yapılmıştır.

 

 

 

Teltalle Games’i bilmeyenler için söyleyeyim, The Walking Dead adlı oyununda 80’den fazla ödül almıştır ve neredeyse bütün oyunları Minecraft Story Mode gibi hikaye oyunudur.

            EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Sezon 1:

Sezon 2:

4 thoughts on “Minecraft Story Mode: Minecraft Konulu Hikaye Oyunu

 • 26 Ocak 2018 at 12:39
  Permalink

  abi bunun bütün bölümleri parasız mı? Paralıysa da lütfen bir şeyler yapmaya çalış.

  Reply
  • 26 Ocak 2018 at 13:14
   Permalink

   paralı, fakat çeşitli yöntemler ile kullanabilirsiniz, maalesef mcpemekani.com üzerinden bu paylaşımı yapamayız. LEGAL olmadığı için.

   Reply
 • 4 Şubat 2018 at 20:58
  Permalink

  Aras, nasıl bedava yapılacağını google ve youtube üzerinden aratırsan daha yardımcı olabilir sana.

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla