SG Hide and Seek Minigame Map

Bu yazımda sizlere SG Hide and Seek Minigame haritasını yani Saklambaç oyunu haritasını tanıtacağım. Gerçekten çok iyi yapılmış bir gizlilik haritasıdır. Harita üzerinde arkadaşlarınız ile birlikte oynayabileceğiniz bir saklambaç oyunu kurulmuştur. Hide and Seek herhangi bir kişi sayısı ile sınırlandırılmamıştır, istediğiniz kadar kişi ile bu eğlenceye katılabilirsiniz.

Geliştirici: SkyGames, Twitter Hesabı

Nasıl Oynanır?

Oyun içerisinde 2 takım bulunuyor ve bu her iki takım da rolleri oyuna başlarken rastgele atanmaktadır.

Seekers : Başlangıçta sadece bir arayıcı bulunuyor. Arayıcı olarak seçildiysen, saklanan kişileri saklanmaları için lobide 40 saniye beklemek zorundasın. 40 saniye geçtikten sonra aramaya başlayabilirsin. Her oyuncuyu yakalayıp vurduğunuzda artık o da bir arayıcı olarak yanınıza katılmaktadır.

Hiders : 40 saniyelik sürenizden yararlanarak iyi bir şekilde saklanıp sürenin tamamlanmasını arayıcının sizi bulmamasını ümit ederek bekliyorsunuz 🙂

Download .McWorld

Download .ZIP

Yusuf Genç

Ben Yusuf Genç 2014 Yıllarında İlk YouTuber'Olarak Sanalda Kendime Hobi Buldum. Ardından YouTube ile Başlayan Bu Serüveni Kendi Projem Olan MCPE Mekanı'nı Hayata Geçirdim ve Sitemiz üzerinde Minecraft oyunu üzerine içerikler paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla